07.06.2024

VILLA UA підтримує українське кіно та історичну пам'ять!

07.06.2024
VILLA UA підтримує українське кіно та історичну пам'ять!
Вниз

27 травня 2023 року в кінотеатрі “Жовтень” відбулася національна прем’єра політичного трилеру “ВТОРГНЕННЯ. Операція «Дунай»”. VILLA UA пишається тим, що стала одним із партнерів цієї важливої події у світі українського кінематографу.

Фільм, створений спільними зусиллями України, Чехії та Литви, розповідає про драматичні події Празької весни 1968 року та боротьбу народу Чехословаччини проти радянської окупації. Ця історія особливо актуальна сьогодні, коли Україна протистоїть російській агресії. Вона нагадує нам, що методи ворога не змінилися з часів КДБ, і тільки рішучий опір може зупинити зло.

 

Прем’єра зібрала визначних гостей: дипломатів, політиків, громадських діячів, акторів, режисерів та представників кіноіндустрії. Серед них – посол Чеської Республіки Дарек Пех, актори Олександр Ігнатуша та Віктор Кошевенко, Голова Держкіно Марина Кудерчук та багато інших.

Для нас, VILLA UA, підтримка такого фільму – це більше, ніж просто партнерство. Це наш внесок у збереження історичної пам’яті та підтримку української культури. Ми віримо, що мистецтво, особливо кіно, має силу змінювати свідомість, об’єднувати людей та надихати на боротьбу за свободу.

Ми закликаємо всіх подивитися “ВТОРГНЕННЯ. Операція «Дунай»” у кінотеатрах з 30 травня. Підтримуючи українське кіно, ми разом творимо майбутнє, в якому панує правда, справедливість та свобода.

VILLA UA – це не просто вино, це частина української культури. Ми пишаємося тим, що можемо підтримувати такі важливі проекти і бути частиною руху, який зміцнює нашу націю.