Блог

Блог

VILLA UA ЗНОВУ ПІДКОРЮЄ ПАРИЖ!

23.02.2024 access_time Читати: 2 хв.

Вина VILLA UA відзначилися на міжнародному рівні другий рік поспіль, взявши участь у масштабній виставці Wine Paris and Vinexpo Paris, яка проходить під егідою президента Франції Еммануеля Макрона у Парижі. Стенд Wine of Ukraine з найвишуканішими творіннями VILLA UA збільшив визнання та популярність вина з нашої країни. VILLA UA  зацікавила експертів своїми унікальними смаками та традиціями. Партнери з Фонду культури та цивілізації вина, які керуються La Cité du Vin у Бордо, також висловили велике зацікавлення до українських вин та підкреслили зростання популярності та попиту на них серед іноземних споживачів. Це свідчить про успішність та великий потенціал українського виноробства на світовій арені. Участь українських вин у таких масштабних виставках, як Wine Paris and Vinexpo Paris, є важливим кроком у популяризації та просуванні українського вина на світовому ринку. VILLA UA не лише відображає найвищі стандарти якості та смаку, а й підтверджує свій статус одного з провідних виробників вин в Україні. Запрошуємо всіх шанувальників вина відкрити для себе унікальність та смак українського вина VILLA UA. Нехай кожен келих стане свідком зустрічі з найяскравішими винними ароматами та смаками, а кожен ковток занурить в тонкощі українського виноробства. VILLA UA - завжди твоя найсмачніша!

access_time Читати: 2 хв. Читати новину

Симфонії смаків: об’єднуємо культури через м’ясо Аргентини та вина VILLA UA

14.02.2024 access_time Читати: 2 хв.

В останню пʼятницю січня, VILLA UA прийняла участь у безпрецедентному заході Укрвинпрому спільно з GDIP Media Center за ініціативи й підтримки Надзвичайного та Повноважного Посла Аргентини Elena Leticia Mikusinski з просування Вин України на найвищому дипломатичному рівні, під назвою "Симфонії смаків: об'єднуємо культури через м'ясо Аргентини та вино України". Гостей вітали в Замку Радомисль та після захопливої прогулянки стінами Замку, гостям представили фільм про історію українського виноробства, після чого генеральний директор Укрвинпрому Volodymyr Kucherenko, розповів про реалії та життя наших виноградарів та виноробів в умовах війни. Також поділився їхніми досягненнями, які не дивлячись на стан нашої країни, дивують весь світ якісними винами. Отже, найбільш очікуваною частиною заходу для гостей стала дегустація Вин України, в тому числі вин VILLA UA, яка супроводжувалася із поєднанням з аргентинським м’ясом. Цю частину заходу провів член Асоціації сомельє України, Віктор Медвідь. VILLA UA та інші виробники отримали приємні відгуки та надзвичайно теплі слова підтримки від шановних гостей. Це не лише свідчення високої якості наших вин, але й підкреслення важливості підтримки українських виноробів. Нам дуже приємно, що дипломатичні заходи такого високо рівня з іноземними посольствами по поєднанню культури, гастрономії і мистецтва вже включають у себе Wine of Ukraine.

access_time Читати: 2 хв. Читати новину

Вибір сомельє або підсумки порівняльної дегустації українських та імпортних вин масс-маркет сегменту.

31.01.2024 access_time Читати: 1 хв.

Погодьтесь, що для багатьох з нас думка про те, що імпортні товари кращі за наші є дуже сталою. Яскраво цей стереотип можна прослідкувати на винному ринку, де думка про високу якість вин імпортного погодження є домінуючою. Кожен рік імпортери б’ють рекорди по обсягах ввезеного в Україну вина з-за кордону, адже український ринок є повністю відкритим. Наразі, за 3 роки з дати скасування мита на ввезення для імпорта, доля полиці вин українського походження скоротилася на 26-30 % та тенденція зберігається. Держава залишила українське виноробство сам на сам з навалою виробників з інших країн. Додаємо до цього шалені дотації та субсидії з боку ЄС для своїх виробників та мільйони євро, що були вкладені в іміджеву складову країн-винних виробників. В сумі, як то кажуть, маємо що маємо – скорочення попиту на українське вино, зменшення виробництва та виноробну галузь на межі виживання. Зрозуміло, що Державі, наразі, не до виноробів. Та й що ж з цим всім робити в моменті? Відповідь коротка: українським виноробам робити якісне вино, споживачу - спробувати відкласти іміджеву складову імпортного вина, позбутись довіри до всього іноземного та покластись на власні відчуття та смаки. Кожного, хто готовий розібратись у суті, довіритись своїм смаковим рецепторам, в кінці будуть очікувати справжнє відкриття. Краще будь-якої теорії є, звичайно, практика. Тому ми поїхали до низки мережевих продуктових магазинів, зробили закупку зразків в ціновому сегменті 90-150 грн. Наступний крок - запрошення експертів. В порівнянні вин нам допомагали професіонали винного ринку – кращі сомельє України різних років на чолі з керівником Асоціації сомельє України Іваном Бачуріним.

access_time Читати: 1 хв. Читати новину

ДОВГООЧІКУВАНА НОВИНКА: VILLA UA BELLINI!

15.01.2024 access_time Читати: 1 хв.

Лінійка ігристих вин VILLA UA поповнилася новою позицією BELLINI Party! BELLINI Party - коктейльний хіт на основі ігристого вина з ароматом персика!

access_time Читати: 1 хв. Читати новину