Блог

Блог

VILLA UA підтримує українське кіно та історичну пам’ять!

07.06.2024 access_time Читати: 1 хв.

Заголовок: VILLA UA - Партнер прем'єри фільму "ВТОРГНЕННЯ. Операція «Дунай»": Підтримуємо українське кіно та історичну пам'ять 27 травня 2023 року в кінотеатрі "Жовтень" відбулася національна прем'єра політичного трилеру "ВТОРГНЕННЯ. Операція «Дунай»". Ми, команда VILLA UA, пишаємося тим, що стали одним із партнерів цієї важливої події у світі українського кінематографу. Фільм, створений спільними зусиллями України, Чехії та Литви, розповідає про драматичні події Празької весни 1968 року та боротьбу народу Чехословаччини проти радянської окупації. Ця історія особливо актуальна сьогодні, коли Україна протистоїть російській агресії. Вона нагадує нам, що методи ворога не змінилися з часів КДБ, і тільки рішучий опір може зупинити зло. Прем'єра зібрала визначних гостей: дипломатів, політиків, громадських діячів, акторів, режисерів та представників кіноіндустрії. Серед них - посол Чеської Республіки Дарек Пех, актори Олександр Ігнатуша та Віктор Кошевенко, Голова Держкіно Марина Кудерчук та багато інших. Для нас, VILLA UA, підтримка такого фільму - це більше, ніж просто партнерство. Це наш внесок у збереження історичної пам'яті та підтримку української культури. Ми віримо, що мистецтво, особливо кіно, має силу змінювати свідомість, об'єднувати людей та надихати на боротьбу за свободу. Ми закликаємо всіх подивитися "ВТОРГНЕННЯ. Операція «Дунай»" у кінотеатрах з 30 травня. Підтримуючи українське кіно, ми разом творимо майбутнє, в якому панує правда, справедливість та свобода. VILLA UA - це не просто вино, це частина української культури. Ми пишаємося тим, що можемо підтримувати такі важливі проекти і бути частиною руху, який зміцнює нашу націю.

access_time Читати: 1 хв. Читати новину

Villa UA – партнер інвестиційної конференції “Invest Talk Summit”

28.05.2024 access_time Читати: 2 хв.

18 травня відбулася довгоочікувана конференція "Invest Talk Summit" від провідного фінансового порталу Мінфін. Це була масштабна подія, що зібрала найвпливовіших інвесторів, експертів фінансового ринку та всіх, хто цікавиться темою ефективних інвестиційних стратегій. Villa UA пишається тим, що стала офіційним алкогольним партнером такого заходу. Адже Villa UA - це вина для по-справжньому особливих людей та особливих моментів. А "Invest Talk Summit" безумовно був Особливою конференцією. Під час заходу гості мали нагоду насолодитися нашими витонченими білими сухими та ігристими винами Villa UA. Ці багатогранні купажі у поєднанні з чудовою атмосферою конференції створювали ідеальний настрій для ділового спілкування, нетворкінгу та відкриття нових перспектив. Ми від душі дякуємо організаторам за запрошення стати партнерами "Invest Talk Summit". Для Villa UA - це велика честь, адже ця конференція зібрала найяскравіших представників інвестиційної тусовки України.

access_time Читати: 2 хв. Читати новину

VILLA UA пишається бути спонсором Всеукраїнського Ресторанного Саміту

14.05.2024 access_time Читати: 1 хв.

Ми раді оголосити, що VILLA UA стала офіційним спонсором Всеукраїнського Ресторанного Саміту, який щорічно збирає ключових гравців ресторанної індустрії. Цьогорічний захід, який тривав понад 8 годин навчання, зібрав понад 400 гостей та понад 8 визнаних спікерів. Саміт мав на меті об'єднати лідерів галузі, надати бізнес-контент та сприяти корисним знайомствам. Окрім того, в рамках саміту провели збір коштів для Мобільного госпіталю, що діє в фронтовій зоні та щодня приймає близько 100 людей. Цьогорічна мета збору становила 100,000 грн. Ми пишаємося можливістю підтримувати наших захисників та сприяти розвитку ресторанної галузі в Україні. Це чудова можливість для нас не лише продемонструвати нашу підтримку, але й налагодити нові  зв'язки та обмінятися цінними ідеями, які допоможуть розвивати гостинність в нашій країні.

access_time Читати: 1 хв. Читати новину

VILLA UA – партнер допрем’єрного показу фільму «Я і Фелікс»

18.04.2024 access_time Читати: 1 хв.

VILLA UA стала партнером допрем’єрного показу фільму «Я і Фелікс» від 🇺🇦 української режисерки Ірини Цілик! До речі, цей фільм знято за мотивами роману «Хто ти такий?», який написав військовий ЗСУ Артем Чех, чоловік Ірини Цілик – відомий український письменник, номінант на Національну премію імені Тараса Шевченка (саме за цей роман). Від одинадцятого квітня ви маєте змогу переглянути кінострічку в мережі кінотеатрів Multiplex по всій Україні.

access_time Читати: 1 хв. Читати новину