Виробництво

Запорукою успіху вина ТМ Villa UA є ретельний відбір саджанців таких сортів винограду, які володіють кращими смаковими і технічними характеристиками.

Нагороди

За результатами національних досліджень і конкурсів, ТМ Villa UA отримала і продовжує отримувати знакові нагороди та медалі

Історія бренду

Вина ТМ Villa UA на ринку з 2012 року. За цей час напій зміг завоювати безліч нагород і похвальних відгуків експертів

keyboard_arrow_left Попередня
Наступна keyboard_arrow_right
Виробництво

Запорукою успіху вина ТМ Villa UA є ретельний відбір саджанців таких сортів винограду, які володіють кращими смаковими і технічними характеристиками.

keyboard_arrow_left
keyboard_arrow_right

Запорукою успіху вина ТМ Villa UA є ретельний відбір саджанців таких сортів винограду, які володіють кращими смаковими і технічними характеристиками. Виноградники розташовані на території гірських долин, де близько 300 сонячних днів в році. Тут літо відрізняється надзвичайно жаркими сонячними днями і рекордно теплими ночами, що забезпечує визрівання соковитих і солодких виноградних ягід з вражаючим фруктовим ароматом і насиченим смаком.

Виноград вирощується на територіях, грунти яких насичені кварцом, що дозволяє збирати урожай, який володіє підвищеним вмістом даного мінералу. Отримуючи кварц з продуктів харчування, ми допомагаємо організму вибудовувати і омолоджувати внутрішньоклітинні молекули.

Технологія виробництва

Мацерація і ремонтаж тривають 21 день. Мацерація – це процес переходу танинів з шкірки винограду в сировину для вина. Саме таніни і фарбувальні речовини шкірки надають насичений колір і смак вину.

Ремонтаж – це перемішування в сировину «шапки» з шкірки ягід для більш щільного контакту з рідиною. Чим довше тривають ці процеси, тим виразніше за смаком, кольором і ароматом виходять вина.

Villa UA – це ексклюзивні купажні і яскраві сортові вина. Їх рецептури розроблені за участю європейських виноробів, яким вдалося знайти особливий підхід і стиль при створенні вин.

Індивідуальне, яскраве, емоційне … Безумовно, це вино заслуговує на увагу кожного.

Villa UA – Особливе для Особливих!

«Укрвинпром» додав Chardonnay и Pinot Noir від ТМ VILLA UA до списку найкращих вин України.

Нещодавно в Україні відгримів 5-й національний виноробний форум, в рамках якого відбулася закрита дегустація вин, організована корпорацією «Укрвинпром». За результатами цієї дегустації був складений список кращих вин України, серед переможців були відразу дві позиції Villa UA : Pinot Noir і Chardonnay!

До складу дегустаційної комісії увійшли понад 50 висококваліфікованих фахівців виноробної галузі з майже всіх виноробних регіонів України, представники центральних органів виконавчої влади, провідних наукових і освітніх установ, а також професійні сомельє.

Боян Борисов, винороб Villa UA: «Villa UA – українське вино з характерними особливостями теруару і своїм неповторним характером, при виробництві наших вин ми завжди орієнтуємося на світових лідерів галузі, і не дивлячись на те, що Україна відкриє свої кордони для європейських товарів тільки в 2021, ми готові до конкуренції вже зараз і впевнені, що позиції лідера українського ринку залишаться за нами. А дегустація «Укрвинпрому» – ще одне підтвердження того, що ми добре знаємо, що робимо свою справу добре!

ТМ Villa UA отримала статус «Фаворит Експертів»

За результатами незалежного дослідження споживчих переваг, вина ТМ Villa UA отримали статус Фаворит Експертів – 2018 у категорії «вино українського виробництва»!

Щорічно конкурс «Фаворит Успіху» проходить з метою визначення найкращих і найулюбленіших торгових марок українського ринку і бренд Villa UA – гордий і вдячний своїм шанувальникам, за те що з року в рік незмінно отримує почесний статус переможця!

Всі дані досліджень народних переваг оброблені фахівцями маркетингової дослідницької компанії InMind та підтверджені аудитом Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

ТМ VILLA UA отримала золото на «Uwines Awards 2019»!

Біле сухе вино CHARDONNAY ТМ Villa UA отримало золоту медаль «UwinesAwards 2019», за результатами подвійного голосування на Київському фестивалі «KyivFoodandWineFestival». Цінність перемоги CHARDONNAY в тому, що дегустація проводилася в «сліпому» форматі, що доводить об’єктивність і неупередженість під час виставлення балів. Крім того, організаторами була проведена контрольна закупівля зразків беруть участь в конкурсі, що зайвий раз підтверджує: вина, які були продегустовані в рамках конкурсу – відповідають представленим у вільному продажу. Користуючись цією нехитрою формулою вино CHARDONNAY ТМ ТМ Villa UA набрало 88,3 бали очоливши список переможців.

ТМ Villa UA – «Вибір України 2018 року».

ТМ Villa UA отримала особливий статус – «Вибір України 2018 року». ТМ Villa UA, випередивши більш ніж 50 конкурентів, отримала найвищі оцінки від споживачів, експертів професійної сфери і представників оргкомітету.

Відзначимо, що незалежний національний конкурс «Вибір України» існує з 2013 року. Щороку його проводять для того, щоб визначити лідерів економіки серед українських підприємств. Компанія-переможець може відмовитися від нагородження, але право на статус звання «Вибір України» не передається нікому – нагорода вручається номінанту виключно як підтвердження позицій згідно з проведеними дослідженнями.

Cabernet і Merlot від ТМ Villa UA – кращі в Україні! Підтверджено Всеукраїнською асоціацією виноробів і сомельє!

На IV Всеукраїнському дегустаційному конкурсі «Сорт і теруар», який пройшов 16 березня в Одесі, одразу 2 позиції ТМ Villa UA: Cabernet і Merlot – отримали від журі конкурсу вищі оцінки у відповідних категоріях.

Організатори конкурсу – Всеукраїнська асоціація виноробів і сомельє, ставила перед собою мету підтвердити вплив теруару на якість вина і визначити кращі з них в своїх номінаціях. Визначення переможців відбувалося шляхом «сліпої» дегустації в ході якої 15 суддів (серед яких кращі сомельє), технологи та винороби України, виставили свої оцінки представлених зразків.

Срібна медаль за результатами дегустаційного конкурсу «UKRAINE WINE & SPIRITS AWARDS»

Вина ТМ Villa UA визнані найвищим і вимогливим експертом – українським споживачем. Саме він голосує за нас, вибираючи наше вино серед десятків різних винних торгових марок. Максимальна концентрація знаменитих сомельє спостерігалася на міжнародному дегустаційному конкурсі UKRAINE WINE & SPIRITS AWARDS, який проводився в рамках міжнародної виставки Wine & Spirits Ukraine Exhibiton. Кращі сомельє України та Європи представили свою експертну думку, дегустуючи вина вітчизняних і зарубіжних виробників методом подвійного сліпої дегустації. За результатами незалежного конкурсу біле сухе вино «Шардоне Совіньон» з Авторської колекції вин Villa UA отримало срібну медаль.

ТМ Villa UA визнана лідером серед «Кращих ігристих вин українського виробництва»

Конкурс торгових марок «Фаворит успіху» підвів підсумки дослідження переваг українців, яке проводилися протягом 2017 року з метою визначення найкращих і найулюбленіших торгових марок українського ринку. У категорії «Ігристе вино українського виробництва» кращою стала ТМ Villa UA. Особливість проекту в тому, що на рейтинг фаворитів впливають голоси діячів українського шоу-бізнесу. Наприклад, в цьому році за фаворита проголосували: співачка Гайтана, оперна діва Олена Гарбуз, телеведуча Ірина Трухачева і інші.

VILLA UA – ТОП 25 КРАЩІ ВИНА УКРАЇНИ!

Завдяки використанню сучасних технологій, а саме мобільних додатків, які вже замінили «прості відгуки в інтернеті», ми з гордістю вам повідомляємо, що за версією користувачів міжнародного додатка «Vivino», в рейтингу ТОП кращі вина до 150 гривень, на перше місце за відгуками споживачів, заслужено потрапила всіма улюблене рожеве вино Muscat Riviera ТМ Villa UA! Додаток Vivino, на сьогоднішній день містить вже понад 500 000 вин, а це майже 15 000 виноробів, 800 регіонів і 48 країн.

Вина ТМ Villa UA на ринку з 2012 року. За цей час напій зміг завоювати безліч нагород і похвальних відгуків експертів.

Villa UA – це якісне натуральне вино, для виробництва якого використовуються кращі європейські сорти винограду. Сапераві, Мерло, Каберне Совіньон, Шардоне, Трамінер, Піно Блан, відрізняються високою якістю і неповторністю смаків.

Важливо, щоб якісні характеристики вин, залишалися стабільні згодом. ТМ Villa UA успішно досягає цих показників, про що свідчать щорічні всеукраїнські дослідження рівня лояльності і переваг споживачів, які проводяться компанією Ipsos Comcon. Згідно з результатами, бренд залишається одним з лідерів за рівнем рекомендацій серед споживачів, з практично нульовим показником відмови від покупки.

ТМ Villa UA – лідер з продажу серед інших винних торгівельних марок в Україні. Якість вин підтверджено найголовнішим і вимогливий експертом – українським споживачем